Myjnia

MYJNIA SAMOCHODOWA

Zapraszamy Klientów z Łukowa i okolic do odwiedzenia myjni samochodowej z siedzibą w Łukowie przy ul. Piłsudskiego 29. Zapewniamy Państwu pełen zakres usług m.in. myjnię ręczną, oraz automatyczną. Nakładana natryskowo aktywna piana w połączeniu
z 3-szczotkowym portalem myjącym  POLSKIEJ firmy SULTOF –  TYTAN zapewnia doskonałą jakość mycia wszelkich pojazdów o wysokości do 4,2 m.

Poza myciem karoserii, oferujemy także wysokociśnieniowe mycie podwozia oraz dezynfekcję skrzyń ładunkowych.

Nasi operatorzy myjni samochodowej zadbają o Państwa samochód jak o własny. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu oraz bezpiecznych i skutecznych preparatów. Dbamy o każdy detal czyszczonej powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że powierzacie swój samochód w dobre ręce.

W naszej myjni stawiamy przede wszystkim na jakość usług i zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, żeby Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani naszymi usługami.

 

OFERTA DLA FIRM

Firma PKS w Łukowie S.A. może zostać Państwa partnerem oferując Państwu atrakcyjne warunki i usługi w zakresie mycia floty samochodowej. Podczas naszej współpracy do Państwa dyspozycji będzie nasza profesjonalna kadra, niskie ceny oraz wieloletnie doświadczenie.
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające floty samochodowe. Chcemy zapewnić Państwa, że dla każdego kontrahenta będziemy mieli korzystne warunki oraz dogodne formy rozliczenia. Proponujemy Państwu specjalnie opracowane pakiety dla firm, które gwarantują kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów oraz pozwolą Państwu uniknąć zbędnych wydatków na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe. Współpraca
z nami zapewni doskonały wygląd Państwa pojazdów oraz oszczędzi Państwu tak cenny
w biznesie czas

Każde auto jest mile widziane w naszej myjni samochodowej. Naszym atutem są konkurencyjne ceny – nasza myjnia jest nie tylko solidna i bezpieczna, ale też tania!

 

KARTY STAŁEGO KLIENTA:

Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy akcję promocyjną – każde 10-te mycie gratis!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem myjni samochodowej, oraz z regulaminem akcji promocyjnej 10-te mycie gratis.

 

GODZINY OTWARCIA:

Pon. – pt. 6.00 – 18.00

ZAPRASZAMY

logo

PKS Łuków S.A.

herb Łuków

Kontakt

Adres: ul.Piłsudskiego 29, Łuków
Telefon: 25 798 28 27
Fax: 25 798 28 58
E-mail: sekretariat@pks.lukow.pl
NIP: 8250003216
REGON: 000616385 KRS: 0000041089

Godziny pracy

Poniedziałek: 7:00 - 15:00
Wtorek: 7:00 - 15:00
Środa: 7:00 - 15:00
Czwartek: 7:00 - 15:00
Piątek: 7:00 - 15:00