UWAGA! ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY!

UWAGA! ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY!

20 października 2020

Last Updated on

UWAGA!
PKS W ŁUKOWIE S.A. informuje, iż OD DNIA 19.10.2020 r. Z UWAGI NA OBECNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ W KRAJU WPROWADZA NASTĘPUJĄCE ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY AUTOBUSÓW:
ZOSTAŁY ZAWIESZONE KURSY RELACJI:
• JAMIELNE – ŁUKÓW Z GODZ. 6:05
• GUZÓWKA – ŁUKÓW Z GODZ. 6:05
• WOLA GUŁOWSKA – ŁUKÓW Z GODZ. 6:15
• PODOSIE – ŁUKÓW Z GODZ. 6:15
• TEODORÓW – ŁUKÓW Z GODZ. 6:30
• CHARLEJÓW – ŁUKÓW Z GODZ. 6:40
• PASKUDY – ŁUKÓW Z GODZ. 6:45
• WYLANY – ŁUKÓW Z GODZ. 6:55
• ŁUKÓW – ŻELECHÓW Z GODZ. 5:50 oraz Z GODZ. 6:15
• ŁUKÓW – MALCANÓW Z GODZ. 6:40 oraz Z GODZ. 14:20
• ŁUKÓW – DOMASZEWNICA Z GODZ. 8:10
• ŁUKÓW – ŻELECHÓW Z GODZ. 8:10 i JEGO POWRÓT Z GODZ. 10:40
• ŁUKÓW – RADZYŃ PODL. Z GODZ. 8:10 oraz 11:00 i ICH POWROTY Z GODZ. 9:10 oraz 12:00
• ŁUKÓW – OKRZEJA Z GODZ. 10:25
• ŁUKÓW – OLSZEWNICA Z GODZ. 12:10 oraz 15:50 i ICH POWROTY Z GODZ. 12:50 oraz 16:25
• ŁUKÓW – STOCZEK ŁUK. Z GODZ. 13:10
• ŁUKÓW – SZYSZKI Z GODZ. 13:30
• ŁUKÓW – ZARZEC ULAŃSKI Z GODZ. 13:30
• ŁUKÓW – RADORYŻ SMOLANY Z GODZ. 13:50 i JEGO POWRÓT Z GODZ. 14:55
• ŁUKÓW DW. PKP – ZAKRZEW Z GODZ. 14:20 i JEGO POWRÓT Z GODZ. 15:00
• ŁUKÓW – DOMASZEWNICA Z GODZ. 14:25 i JEGO POWRÓT Z GODZ. 14:54
• ŁUKÓW DW. PKP – OLSZEWNICA Z GODZ. 14:40 i JEGO POWRÓT Z GODZ. 15:20
• ŁUKÓW – RÓŻA PODGÓRNA Z GODZ. 14:30
• ŁUKÓW – ZAOLSZYNIE Z GODZ. 15:20
• ŁUKÓW – JONNIK Z GODZ. 15:30
• ŁUKÓW – ULAN MAJORAT Z GODZ. 15:30 oraz 17:00 i ICH POWROTY Z GODZ. 15:53 oraz 17:40
• ŁUKÓW – GLINNE Z GODZ. 15:40
• ŁUKÓW – CHARLEJÓW Z GODZ. 15:40
• ŁUKÓW – ZAKRZEW Z GODZ. 16:55
• OSZCZEPALIN – ŁUKÓW Z GODZ. 6:45 i JEGO POWRÓT Z GODZ. 15:40
• OKRZEJA – ADAMÓW Z GODZ. 11:30
• ŻELECHÓW – WESOŁÓWKA Z GODZ. 15:15
logo

PKS Łuków S.A.

herb Łuków

Kontakt

Adres: ul.Piłsudskiego 29, 21-400 Łuków
Telefon: 25 798 28 27
Fax: 25 798 28 58
E-mail: sekretariat@pks.lukow.pl
NIP: 8250003216
REGON: 000616385 KRS: 0000041089

Godziny pracy

Poniedziałek: 7:00 - 15:00
Wtorek: 7:00 - 15:00
Środa: 7:00 - 15:00
Czwartek: 7:00 - 15:00
Piątek: 7:00 - 15:00