PKS w Łukowie S.A. Rozkład ważny od: 01.07.2012
ul. Piłsudskiego 29
21 400 Łuków
tel. (25) 798 22 40
ŁUKÓW DW. AUT.
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek przez Godziny odjazdów
CELINY DĘBOWIERZCHY 18:25 Fm
WÓLKA KONOPNA
CELINY KARWACZ 14:00 S
ŚWIERCZE
CHARLEJÓW ADAMÓW 18:20 Fm
CHARLEJÓW SARNÓW 15:30 Hm
SEROKOMLA
KRZÓWKA
CHARLEJÓW WOJCIESZKÓW 09:40 S
KRZÓWKA 15:45 S
CZERŚL KOL. 06:55 S
DĘBOWIERZCHY KARWACZ 06:40 Hm
TRZEBIESZÓW II 14:20 S
15:20 6n
17:00 S
DĘBOWIERZCHY POPŁAWY 07:10 S
TRZEBIESZÓW II
DOMASZEWNICA SZCZYGŁY 05:50 Fm
ZOFIBÓR 08:10 S
15:30 S
DOMASZEWNICA III ZOFIBÓR 14:20 S
GIŻYCKO SIEDLCE DW.AUT. 09:40 pOPc
ŁOMŻA
GRĘZÓWKA"SZKOŁA" ŁUKÓW UL. ZIMNA WODA 07:20 S
KLIMKI II
HUTA DĄBROWA KAMIEŃ 22:25 Fm
HUTA DĄBROWA SARNÓW 11:00 S
WNĘTRZNE
HUTA DĄBROWA STANIN UG 14:40 Fm
CISOWNIK 16:30 S
18:15 Fm
HUTA DĄBROWA STANIN UG 15:30 Fm
TEODORÓW
JAMIELNE JEDLANKA 11:30 S
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ.
JARCZÓWEK JONNIK 15:30 S
NOWY STANIN
JEDLANKA DĄBIE 15:30 S
JEDLANKA LIPNIAK 06:15 S
KAMIEŃ STANIN UG 13:10 6n
KOWNATKI ALEKSANDRÓW 08:50 Fm
STRZYŻEW
KOWNATKI TURZE ROGI 04:25 FG
STRZYŻEW
KRYNKA PKP 06:25 S
09:00 FmE
KRYNKA PKP ROLE 12:30 S
15:50 S
KRYNKA ZA SKRZYZ. Z DR. GMINNĄ ROLE SZKOŁA 07:25 S
KRZÓWKA SEROKOMLA 14:30 S
CHARLEJÓW 14:30 6n
LIPINY CHARLEJÓW 17:10 Fm
BUDZISKA
LIPINY GLINNE 14:30 S
NATALIN
LIPINY SARNÓW 14:30 Hm
BUDZISKA
LIPINY WOLA GUŁOWSKA 15:30 An
LUBLIN DW.AUT. ADAMÓW 05:05 Lnu
KOCK PL.A.JABŁ. 07:10 L
11:00 Lnu
LUBLIN DW.AUT. ADAMÓW 13:30 Ln
KURÓW I
LUBLIN DW.AUT. KOCK PL.A.JABŁ. 09:55 61OPi
09:55 4OPi
LUBLIN DW.AUT. RADZYŃ PODL. 16:45 sOPc
LUBLIN DW.AUT. RADZYŃ PODL. 08:10 Fg
CZEMIERNIKI
LUBLIN DW.AUT. RADZYŃ PODL. 06:50 Uh
KOCK PL.A.JABŁ. 08:50 Ui
13:55 UgŁ
14:25 Fg
15:20 BUmu
16:20 NBmg
LUBLIN DW.AUT. SEROKOMLA 07:30 Fm
KOCK PL.A.JABŁ. 13:00 BLmu
18:00 7LG
ŁUKÓW DW. AUT. ŚWIDERKI I 07:15 S
SZCZYGŁY
ŚWIDRY
MALCANÓW DMININ 14:25 S
MALCANÓW DOMASZEWNICA 06:40 S
M-C PODL.D.A. KARWÓW WIEŚ I 13:00 Fm
TRZEBIESZÓW II
DĘBOWIERZCHY
M-C PODL.D.A. TRZEBIESZÓW II 15:30 S
DĘBOWIERZCHY
MYSŁÓW"SZKOŁA" STANIN UG 15:30 S
WNĘTRZNE
OKRZEJA BURZEC 13:15 S
ADAMÓW 13:30 S
GUŁÓW
OLSZEWNICA ALEKSANDRÓW 14:25 S
STRZYŻEW
OLSZEWNICA KOWNATKI 15:50 S
OLSZEWNICA TURZE ROGI 18:20 Fm
KOWNATKI
OLSZTYN SIEDLCE DW.AUT. 10:20 UgŁ
SZCZYTNO
OSZCZEPALIN DOMASZEWNICA 15:50 Hm
WOJCIESZKÓW
ZOFIJÓWKA
OSZCZEPALIN WOJCIESZKÓW 11:30 S
ZOFIJÓWKA 14:30 Fm
OTWOCK DW. AUT. STANIN UG 06:20 FEm
ŻELECHÓW-RYNEK
GARWOLIN D. A.
PARCZEW RADZYŃ PODL. 20:22 5Pg
PUŁAWY DW.AUT. ADAMÓW 10:30 Ff
KURÓW I
RADORYŻ SMOLANY STANIN UG 13:50 S
KRZYWDA UL.KOL. 14:30 6n
RADZYŃ PODL. 20:22 7Pg
RADZYŃ PODL. DOMASZEWNICA III 17:00 S
RADZYŃ PODL. ULAN 08:30 S
11:00 S
ROLE SZKOŁA 12:40 S
RÓŻA PODGÓRNA II JEDLANKA 06:25 Fm
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ.
RÓŻA STARA STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. 10:00 Fm
ROSY 14:30 S
RYKI DW.AUT. WOJCIESZKÓW 12:00 Ff
ADAMÓW
FERDYNANDÓW
SARNÓW STANIN UG 14:40 S
JONNIK
SEROKOMLA ADAMÓW 19:30 Fm
HORDZIEŻ 22:25 Fm
SIEDLCE DW.AUT. BIARDY 05:50 Fm
06:50 Lnu
07:30 S
07:55 S
07:55 6Lvn
07:55 Hm
08:25 Fh
10:00 Lnvwu
12:30 Avn
14:00 Fh
15:30 Lvwnu
17:15 Uh
SIEDLCE DW.AUT. ZBUCZYN 10:20 Lnu
SOKOŁÓW PODLASKI SIEDLCE DW.AUT. 16:05 Ui
18:00 1OPi
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. 13:40 S
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. JEDLANKA 14:30 Lnwu
KOBIAŁKI STARE 15:30 S
15:30 Hm
17:20 Lnu
18:30 Fm
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. JEDLANKA 06:20 S
ROSY
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. STANIN UG 14:40 S
MYSŁÓW
KISIELSK
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. STANIN UG 13:10 S
MYSŁÓW
ŻELECHÓW-RYNEK
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. STANIN UG 06:20 S
NIEDŹWIADKA
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. SZYSZKI 19:30 S
STRZYŻEW TURZE ROGI 13:20 S
14:20 S
SULEJE 07:30 S
SULEJE ŁUKÓW DW. PKP 06:40 S
SZYSZKI ANONIN 05:45 S
ZAGOŹDZIE 09:50 S
13:30 S
15:35 S
ULAN SOBOLE 06:45 S
WA-WA DW.WSCHODNI ADAMÓW 07:00 Nn
KRZYWDA UL.KOL.
ŻELECHÓW-RYNEK
WA-WA DW.WSCHODNI KRZYWDA UL.KOL. 09:10 L
ŻELECHÓW-RYNEK 13:30 Nm
GARWOLIN D. A.
WA-WA DW.WSCHODNI SIEDLCE DW.AUT. 07:50 LPj
11:10 Nj
14:25 57Pg
16:35 Nnj
WA-WA DW.WSCHODNI STANIN UG 03:40 Am
STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. 16:00 Nnu
LATOWICZ
WA-WA DW.WSCHODNI STANIN UG 05:00 Nb
ŻELECHÓW-RYNEK 06:50 Ln
GARWOLIN D. A. 14:45 Nb
WA-WA DW.WSCHODNI STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. 06:00 Am
LATOWICZ 08:20 Nmu
MIŃSK MAZ.UL.KAZIK. 11:00 BLmu
18:00 7L
WŁADYSŁAWOWO SIEDLCE DW.AUT. 18:00 46OPi
OLSZTYN
WŁODAWA RADZYŃ PODL. 17:13 Lj
WŁODAWA RADZYŃ PODL. 09:15 Lj
PARCZEW
WŁODAWA RADZYŃ PODL. 19:05 Nj
SŁAWATYCZE
WOLA MYSŁOWSKA STANIN UG 08:10 6n
KAMIEŃ
MYSŁÓW
WOLA MYSŁOWSKA STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. 12:40 Fm
CIECHOMIN 16:30 S
WOLA OSOWIŃSKA SOBOLE 15:30 S
WOLA OSOWIŃSKA II ULAN 13:30 S
WÓLKA KONOPNA GOŁOWIERZCHY 07:30 S
09:50 Fm
12:30 Fm
14:25 S
15:40 S
15:40 Hm
WÓLKA KONOPNA JAKUSZE 14:20 S
ZAOLSZYNIE
ZAKĘPIE BURZEC 15:30 S
ADAMÓW
ZAOLSZYNIE DĘBOWIERZCHY 15:20 Hm
ZEMBRY
ZAOLSZYNIE JAKUSZE 15:20 S
ZEMBRY
ZARZEC ULAŃSKI ULAN 13:30 S
ŻDŻARY DĄBIE 06:45 S
14:20 Fm
15:25 S
ŻDŻARY ZALESIE"SZKOŁA" 12:25 S
DĄBIE
ŻELECHÓW-RYNEK KRZYWDA UL.KOL. 06:15 S
CISOWNIK
GOŁE ŁAZY
ŻELECHÓW-RYNEK KRZYWDA UL.KOL. 11:45 Fm
CISOWNIK
JARCZEW
ŻELECHÓW-RYNEK SARNÓW 06:00 S
KRZYWDA UL.KOL.
KASYLDÓW
ŻELECHÓW-RYNEK STANIN UG 06:25 Fm
KAMIEŃ 08:10 S
13:10 Hm
ŻELECHÓW-RYNEK STANIN UG 12:10 S
KAMIEŃ
WILCZYSKA
ŻELECHÓW-RYNEK STOCZEK ŁUK. DW. GŁ. 06:05 S
WOLA MYSŁOWSKA
OZNACZENIA KURSÓW
1 - KURSUJE W PONIEDZIAŁKI ROBOCZE
4 - KURSUJE W CZWARTKI ROBOCZE
46 - KURSUJE W CZWARTKI I W SOBOTY
5 - KURSUJE W PIĄTKI ROBOCZE
57 - KURSUJE W PIĄTKI ROBOCZE I NIEDZIELE
6 - KURSUJE W SOBOTY
61 - KURSUJE W SOBOTY I PONIEDZIAŁKI
7 - KURSUJE W NIEDZIELE
A - NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
b - KURS WYKONUJE PKS GARWOLIN
B - KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT
c - KURS WYKONUJE PKS LUBLIN
E - NIE KURSUJE W OKRESIE WAKACJI
f - KURS WYKONUJE PKS PUŁAWY
F - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE
g - KURS WYKONUJE PKS RADZYŃ PODLASKI
G - NIE KURSUJE W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH
h - KURS WYKONUJE PKS SIEDLCE
H - KURSUJE W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
i - KURS WYKONUJE PKS SOKOŁÓW PODLASKI
j - KURS WYKONUJE PKS WŁODAWA
L - NIE KURSUJE W DWA DNI ŚWIĄT BOŻ.NARODZ.,WIELKANOCY I W N.ROK
Ł - KURSUJE NA ZMIANĘ Z PKS OLSZTYN
m - NIE KURSUJE W DNIACH 24 i 31.XII
n - NIE KURSUJE 24 i 31 GRUDNIA ORAZ W SOBOTĘ WIELKANOCNĄ
N - NIE KURSUJE W I-SZY DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZ. I WIELKANOCY
O - KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJII SZKOLNYCH
P - AUTOBUS POSPIESZNY
p - KURSUJE OD PIĄTKU DO NIEDZIELI
s - KURSUJE OD SOBOTY DO PONIEDZIAŁKU
S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
u - NIE KURSUJE 1 i 3 MAJA ; BOŻE CIAŁO ORAZ 15 SIERPNIA
U - NIE KURSUJE 25.XII, NOWY ROK i 1-DZIEŃ WIELKANOCY
v - NIE KURSUJE W SOBOTY W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH
vw - NIE KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH
w - NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH